ECO-S1VP332AA
CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1VP332AA
ECO-S1VP332AA Hakkında
Panasonic ECO-S1VP332AA, 3300µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ve snap-in kasa tasarımı ile PCB'ye doğrudan takılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarımla genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 120Hz'de 111mOhm ESR değeri ve 100kHz'de 3.1395A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Not: Bu ürün end-of-life (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1395 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V