ECO-S1VP153CA
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1VP153CA
ECO-S1VP153CA Hakkında
Panasonic ECO-S1VP153CA, 15000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Through-hole montajı destekleyen radial can-snap-in paket tipinde üretilmiştir. 36mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. 100kHz'de 6.406A ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, 120Hz'de 5.57A ripple akımı karşılayabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihaz, 85°C'de 3000 saatlik ömrü ile belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.406 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V