ECO-S1VP103BA
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1VP103BA
ECO-S1VP103BA Hakkında
ECO-S1VP103BA, Panasonic tarafından üretilen 10000 µF kapasitansyöne sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan bu komponent, Snap-In radial montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 50mOhm ESR değerine ve 3000 saatlik ömüre (85°C'de) sahiptir. 100 kHz'de 5.083 A ve 120 Hz'de 4.42 A ripple akımı tolerans edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.083 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V