ECO-S1VA822BA
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1VA822BA
ECO-S1VA822BA Hakkında
Panasonic ECO-S1VA822BA, 8200 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 51mOhm ESR değeri ile devre tasarımlarında enerji depolama, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 120 Hz'de 2.9 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.335 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V