ECO-S1VA123CA
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1VA123CA
ECO-S1VA123CA Hakkında
Panasonic ECO-S1VA123CA, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajda çalışan bu bileşen, radial snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. 120Hz'de 35mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 3000 saatlik ömür garantisine sahip kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100kHz'de 4.025A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.025 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V