ECO-S1KP392CA
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1KP392CA
ECO-S1KP392CA Hakkında
Panasonic ECO-S1KP392CA, 3900µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 77mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 3.59A ve 100kHz'de 4.129A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.129 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V