ECO-S1KA332CA
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1KA332CA
ECO-S1KA332CA Hakkında
Panasonic ECO-S1KA332CA, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paket formatında sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 65mOhm ESR ve ±20% tolerans özelliği vardır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal düzeltme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ripple akım kapasitesi 120 Hz'de 2.6A ve 100 kHz'de 2.99A'dir. Ürün şu anda obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.99 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V