ECO-S1JA822EA
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1JA822EA
ECO-S1JA822EA Hakkında
Panasonic ECO-S1JA822EA, 8200 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutu tipinde paketlenmiş olan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 40mOhm ESR (120Hz'de) değerleri ile belirtilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile uzun vadeli operasyon için uygundur. 100kHz'de 4.485A ve 120Hz'de 3.9A ripple akım kapasitesi sayesinde DC-DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Ürün obsolete (üretim durdurulmuş) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.485 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V