ECO-S1JA682EA
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1JA682EA
ECO-S1JA682EA Hakkında
Panasonic ECO-S1JA682EA, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 49mOhm ESR değerine ve 3000 saat 105°C ömrü garantisine sahiptir. Maksimum 4.14A ripple akımı (100 kHz) ve 3.6A ripple akımı (120 Hz) kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +105°C çalışma sıcaklığı aralığında güvenli operasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V