ECO-S1JA681BA
CAP ALUM 680UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1JA681BA
ECO-S1JA681BA Hakkında
Panasonic ECO-S1JA681BA, 680µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışan bu snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direk soldelenebilir. Radial, can tipi paketlemesi endüstriyel ve ticari cihazlarda yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 3000 saat ömür süresine sahiptir. 414mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 414mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V