ECO-S1JA472EA
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1JA472EA
ECO-S1JA472EA Hakkında
Panasonic ECO-S1JA472EA, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 63mOhm ESR değeri ve 3.45A ripple current kapasitesi ile sağlıklı enerji depolaması sağlar. Mevcut duruş: Üretim dışı (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V