ECO-S1JA272DA
CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1JA272DA
ECO-S1JA272DA Hakkında
Panasonic ECO-S1JA272DA, 2700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolaması ve gerilim stabilizasyonu işlevleri görür. Through-hole montaj tipine uygun radyal çıkışlı snap-in paketlemesi bulunmaktadır. ±20% tolerans, 104mOhm ESR @ 120Hz ve 3000 saat ömür @ 105°C özellikleri ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında kullanılır. İşletme sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 104mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V