ECO-S1HP152BA
CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1HP152BA
ECO-S1HP152BA Hakkında
Panasonic ECO-S1HP152BA, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa paketlemesine sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 3000 saat ömür uygulaması mevcuttur. 120Hz'de 1.24A ve 100kHz'de 1.426A ripple akımı kapasitesine sahip olup, 221mOhm ESR değeri ile endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerinde güç kaynağı filtreleme, depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yer alır. Ürün şu anda kullanım dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 221mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.426 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V