ECO-S1HA822EA
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1HA822EA
ECO-S1HA822EA Hakkında
Panasonic ECO-S1HA822EA, 8200 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecelendirmesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türü ve radial, snap-in kasa ile PCB'lere doğrudan entegrasyon sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 38mOhm ESR değeri ve 100 kHz'de 4.14A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V