ECO-S1HA222BA
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1HA222BA
ECO-S1HA222BA Hakkında
Panasonic ECO-S1HA222BA, 2200µF kapasitansına ve 50V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip radial, snap-in case paketlemesinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile 105mOhm ESR değerine ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. Yüksek frekans ripple akımı 100kHz'de 1.955A, düşük frekans ripple akımı 120Hz'de 1.7A olarak tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Not: Bu ürün üretim dışında bırakılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 105mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.955 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V