ECO-S1HA152BA
CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECO-S1HA152BA
ECO-S1HA152BA Hakkında
ECO-S1HA152BA, Panasonic tarafından üretilen 1500 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radial snap-in kasa tasarımına sahiptir. ±20% tolerans ile 155mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisindedir. 120Hz'de 1.25A ve 100kHz'de 1.438A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 155mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.438 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V