ECO-S1EA332BA
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1EA332
ECO-S1EA332BA Hakkında
Panasonic ECO-S1EA332BA, 3300 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montajlı radyal snap-in kasa tipine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1.62A, 100kHz'de 1.863A ripple current kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 161mOhm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 161mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.863 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V