ECO-S1EA153EA
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1EA153EA
ECO-S1EA153EA Hakkında
Panasonic ECO-S1EA153EA, 15000µF kapasitesi ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipinde montajı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 36mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında stabil çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi verir. 100 kHz'de 4.14A ve 120 Hz'de 3.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply uygulamaları, filtering ve bulk kapasitans gereksinimleri olan elektronik devrelerde uygulanır. Cihaz şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V