ECO-S1CP223DA
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1CP223DA
ECO-S1CP223DA Hakkında
Panasonic ECO-S1CP223DA, 22000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. 38mOhm ESR değeri ve 6.1A (120Hz) ile 7.015A (100kHz) arasında ripple akımı taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve doğrultmaç devrelerinde kullanılmaya uygun olup, komponentin üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.015 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V