ECO-S1CP183BA
CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECO-S1CP183BA
ECO-S1CP183BA Hakkında
Panasonic ECO-S1CP183BA, 18000µF kapasitans ve 16V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile radial, snap-in kasa stilinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, 46mOhm ESR (120Hz'de) değerine ve 6.406A ripple akımı (100kHz'de) kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömrü belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Parça obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.406 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V