ECO-S1CA333EA
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1CA333EA
ECO-S1CA333EA Hakkında
Panasonic ECO-S1CA333EA, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in paket formatında sunulmaktadır. ESR değeri 23mOhm @ 120Hz olup, düşük frekans ripple akımı kapasitesi 4.7A @ 120Hz ve yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 5.405A @ 100kHz'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantili olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.405 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V