ECG-C1CB4R7R
CAP ALUM POLY 4.7UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
ECG-C1CB4R7R
ECG-C1CB4R7R Hakkında
Panasonic ECG-C1CB4R7R, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum polimer yapılı surface mount kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, düşük impedans (180 mOhms) ve yüksek ripple current toleransı (1A @ 100 kHz) sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 1000 saat ömür garantili (105°C'de) bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç yönetimi devreleri, filtre ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan komponentin, kompakt SMD paketi sayesinde yoğun PCB tasarımlarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Nonstandard SMD
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V