ECE-V1VA100NP
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1VA100NP
ECE-V1VA100NP Hakkında
Panasonic ECE-V1VA100NP, 10 µF kapasitanslı yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bu kondansatör, 120 Hz düşük frekansta 30 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial can paket şeklinde üretilmiştir. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V