ECE-V1JA330P
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1JA330P
ECE-V1JA330P Hakkında
Panasonic ECE-V1JA330P, 33 µF kapasitanslı, 63V rated voltajlı Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 45 mA ripple current kapasitesi ile güç supply filtreleme, ses sistemleri ve timing uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Radial Can SMD paket formatında sunulan bu komponen artık üretimi durdurulmuş (obsolete) olup, yedek parça veya restorasyonlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V