ECE-V1HS2R2SR
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-V1HS2R2SR
ECE-V1HS2R2SR Hakkında
Panasonic ECE-V1HS2R2SR, 2.2µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunar. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, 120 Hz'de 10 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüleri ve filtre devrelerinde kullanılan bu bileşen, kompakt tasarımı nedeniyle yüksek yoğunluklu PCB'lere uygun hale getirilmiştir. Ürün güncel üretimde bulunmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V