ECE-V1HA470XP
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-V1HA470XP
ECE-V1HA470XP Hakkında
Panasonic ECE-V1HA470XP, 47 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilenmiş olup, ±20% tolerans ve 105 mA ripple current (120 Hz) özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve switching power supply'lerde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, kompakt SMD paketlemesi sayesinde yoğun PCB tasarımlarına uygundur. Radial, Can tipi SMD kasa yapısı ile sunulan bileşen, şu anda ürün geçişi (obsolete) durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V