ECE-V1HA330UP
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1HA330UP
ECE-V1HA330UP Hakkında
Panasonic ECE-V1HA330UP, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış, ±20% toleransla sunulmaktadır. Surface mount paketi ile PCB üzerine direkt monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sunulmaktadır. 120 Hz'de 65 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi genel amaçlı analog uygulamalarda kullanılabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V