ECE-V1HA2R2SR
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1HA2R2SR
ECE-V1HA2R2SR Hakkında
Panasonic ECE-V1HA2R2SR, 2.2 µF kapasitansına sahip yüzey montajı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 16 mA ripple current kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, düşük frekans filtresi uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde tercih edilir. Ürün şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V