ECE-V1HA100SP
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1HA100S
ECE-V1HA100SP Hakkında
Panasonic ECE-V1HA100SP, 10 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 35 mA ripple current (120 Hz) özellikleriyle, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. SMD radial can paketinde gelen kondansatör, güç kaynakları, ses cihazları ve sinyalişleme devrelerinde filtreleme ve decoupling uygulamalarında yer alır. Bileşen artık üretilmeyen (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V