ECE-V1EA221UP
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1EA221UP
ECE-V1EA221UP Hakkında
Panasonic ECE-V1EA221UP, 220µF kapasitanslı, 25V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB üzerine direkt monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılmaya uygundur. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 230 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı gürültü filtrelemesi sağlar. ±20% toleransı ile düşük maliyetli çözümler sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V