ECE-V1EA221P
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1EA221P
ECE-V1EA221P Hakkında
ECE-V1EA221P, Panasonic tarafından üretilen 220 µF kapasitanslı, 25 V rated voltage'lı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile sunulan bu komponentin toleransı ±20% ve 85°C'de 2000 saat ömrü vardır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı sayesinde endüstriyel ve tüketici uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. 120 Hz'de 310 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Power supply, filtering ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşen şu anda discontinue statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V