ECE-V1EA101XP
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1EA101XP
ECE-V1EA101XP Hakkında
Panasonic ECE-V1EA101XP, 100µF kapasiteli 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) radial can paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de sağlayan bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 143 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanım bulmuştur. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 143 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V