ECE-V1EA100SR
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1EA100SR
ECE-V1EA100SR Hakkında
Panasonic ECE-V1EA100SR, 10µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, Surface Mount (SMD) montaj tipinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120 Hz'de 28 mA ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan polar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V