ECE-V1CA4R7NR
CAP ALUM 4.7UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1CA4R7NR
ECE-V1CA4R7NR Hakkında
Panasonic ECE-V1CA4R7NR, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile çalışan bu surface mount bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür ömrü (85°C'de) özellikleri ile DC güç kaynakları, ses devrelerine, filtre ve bypass uygulamalarında yer alır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 20 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V