ECE-V1CA100SR
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1CA100SR
ECE-V1CA100SR Hakkında
Panasonic ECE-V1CA100SR, 10 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 28 mA ripple current özelliğine ve polar yapısına sahiptir. Güç kaynakları, filtering, decoupling ve timing uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V