ECE-V1AA471UP
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1AA471UP
ECE-V1AA471UP Hakkında
Panasonic ECE-V1AA471UP, 470 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleriyle açık devre tasarımlarında, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışır. 390 mA ripple akımı kapasitesi 120 Hz'de ölçülmüştür. Radial, Can paketleme ile SMD montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V