ECE-V1AA330WR
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1AA330WR
ECE-V1AA330WR Hakkında
Panasonic ECE-V1AA330WR, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış surface mount tipi bir komponenttir. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür özellikleriyle -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 29 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devrelerine ve düşük voltajlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilen bir kondansatör türüdür. Mevcut durumu kullanım dışı (Obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V