ECE-V1AA101WR
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V1AA101WR
ECE-V1AA101WR Hakkında
Panasonic ECE-V1AA101WR, 100 µF kapasitesi ve 10V nominal gerilimi ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 50 mA ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alçak gerilim elektronik devrelerde kullanılır. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulur. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V