ECE-V0JS220WR
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V0JS220
ECE-V0JS220WR Hakkında
Panasonic ECE-V0JS220WR, 22 µF kapasiteli, 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakete sahip polar yapılı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 20 mA ripple akım özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. Radial, Can - SMD paket formatında sunulan komponent, kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V