ECE-V0JA470WR
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V0JA470
ECE-V0JA470WR Hakkında
Panasonic ECE-V0JA470WR, 47 µF kapasitanslı, 6.3 V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 120 Hz'de 36 mA ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin yerinde yeni alternatifler tercih edilmelidir. SMD radial can pakajında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V