ECE-V0JA102P
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
ECE-V0JA102P
ECE-V0JA102P Hakkında
Panasonic ECE-V0JA102P, 1000µF kapasitansına sahip yüzey montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 700 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir. Radial, Can SMD paket tipi ile kompakt tasarımlara entegre edilebilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V