ECE-T2WP821EA
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2WP821EA
ECE-T2WP821EA Hakkında
Panasonic ECE-T2WP821EA, 820µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, 3000 saat ömre ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 243mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 5.292A ripple akımı kapasitesi ile 10kHz'de çalışabilir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj özelliği klasik PCB tasarımlarında yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.292 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V