ECE-T2WA102FA
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2WA102FA
ECE-T2WA102FA Hakkında
Panasonic ECE-T2WA102FA, 1000 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüne sahip bu komponent, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme, bypass ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirlenen değer aralığında çalışır, -25°C ile 105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında operasyon yapar ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarımı mevcuttur. 166mOhm ESR değeri ve 4.9A @ 10kHz ripple akım kapasitesi, yüksek frekans uygulamalarında kullanıma uygundur. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V