ECE-T2VP102EA
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-T2VP102EA
ECE-T2VP102EA Hakkında
Panasonic ECE-T2VP102EA, 1000 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 249 mOhm ESR değeri ve 3000 saatlik ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı endüstriyel ve profesyonel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Düşük frekansta 3.8 A, yüksek frekansta 5.32 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 249mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V