ECE-T2VA122EA
CAP ALUM 1200UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2VA122EA
ECE-T2VA122EA Hakkında
Panasonic ECE-T2VA122EA, 1200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V dereceli gerilime dayanıklı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama işlevleri için tasarlanmıştır. Radial kurulum tipinde snap-in paket ile sağlanan kondansatör, Through Hole montajına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışan cihaz, 105°C'de 3000 saat ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen ECE-T2VA122EA, 180mOhm ESR değeri ve 4.508A @ 10kHz ripple akım kapasitesi ile karakterize edilir. Şu anda üretim dışı (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.508 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V