ECE-T2GP102EA
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-T2GP102EA
ECE-T2GP102EA Hakkında
Panasonic ECE-T2GP102EA, 1000µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı, through-hole bağlantı tipi bu kondansatör, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 199mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 4.788A ripple akım kapasitesi 10kHz'de çalışabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans gösterir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.788 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V