ECE-T2GA821EA
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2GA821EA
ECE-T2GA821EA Hakkında
Panasonic ECE-T2GA821EA, 820 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V dereceli voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In 4 kaplı paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 202mOhm ESR ve ±20% tolerans değerlerine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 3.416 A ve 120 Hz'de 3 A ripple akım taşıyabilir. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.416 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V