ECE-T2GA182FA
CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2GA182FA
ECE-T2GA182FA Hakkında
Panasonic ECE-T2GA182FA, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile radial yapılı, 4 kontaklı snap-in paketlemesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 10 kHz yüksek frekans'ta 7.084A, 120 Hz düşük frekans'ta 5.06A ripple akımı kapasitesine sahip olup, ESR değeri 101mOhm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 101mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.084 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V