ECE-T2GA122FA
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2GA122FA
ECE-T2GA122FA Hakkında
Panasonic ECE-T2GA122FA, 1200µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. 3000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiş olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 5.306 A ripple akım toleransı ve 138mOhm ESR değeri ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.306 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V