ECE-T2GA102EA
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2GA102EA
ECE-T2GA102EA Hakkında
ECE-T2GA102EA, Panasonic tarafından üretilen 1000 µF kapasitansla 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial, snap-in konfigürasyonda sunulmaktadır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 166 mOhm ESR değeri ve 3000 saat ömür garantisi (@105°C) ile AC ve DC filtreleme, enerji depolama, güç kaynakları ve endüstriyel devre uygulamalarında yer alır. -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında çalışır. 10 kHz'de 4.2A ve 120 Hz'de 3A ripple akım kapasitesine sahiptir. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V